Hlavní stránka

Inzertní server Solarniburza.com umožňuje zveřejnění nabídek solárních panelů, střídačů, konstrukcí apod. pro obchodní firmy, fyzické osoby-podnikatele a další registrované uživatele systému. Registrace do systému je bezplatná. Po vyplnění požadovaných údajů systém vygeneruje nový uživatelský účet, který je automaticky odeslán na email uvedený při registraci. Po prověření údajů je účet do 24hod. aktivován.

Tento server je spíše určen pro obchodní a odborné instalační firmy, které se zabývají solární technikou. Při registraci jsou proto vyžadovány úplné kontaktní údaje firmy, které můžou být zpětně ověřovány. Ze stejného důvodu se zobrazuje kontakt a informace o ceně nabízeného zboží pouze registrovaným a přihlášeným uživatelům. Bez přihlášení se zobrazuje pouze označení a množství nabízených komponentů.

Chceme postupně vybudovat jednoduchou platformu pro prodej/nákup solárních komponentů, přinášet informace o nových technologiích a výrobcích, které se chystají na trh a obecněji se věnovat propagaci obnovitelných zdrojů energie.

Uvítáme jakékoli návrhy a nápady jak postupně zlepšit obsah serveru, který chceme financovat především z reklamy zobrazované na těchto stránách. Pro podmínky inzerce nám prosím pošlete vaši poptávku na náš email info@solarniburza.com